ЛКП "Муніципальна Обрядова Служба"

Укладання Бруківки – Професійне Оформлення та Гідне Середовище

Зберегти місце поховання близької людини - не найпростіше завдання. Багато людей, чиї родичі і друзі, на жаль, вже покинули цей світ, знайомі з проблемою трави і бур'янів на могилі, які доводиться досить часто прибирати. Для того щоб позбавити себе від цієї копіткої праці і надати похованню покійного доглянутий вигляд, більшість людей вкладає тротуарну плитку. Ви напевно помічали могили, обрамлені плиткою, яка надає похованню закінчений і естетичний вигляд.

Звичайно, вибравши і замовивши плитку, ви можете укласти її самостійно, не вдаючись до допомоги професіоналів. Це заощадить ваші гроші, але не дасть ніякої гарантії того, що плитка буде виглядати красиво, а поховання - мати доглянутий вигляд. Набагато краще звернутися до майстрів, для яких укладання тротуарної плитки на кладовищі - просте завдання. Ціна на укладання тротуарної плитки на кладовищі в Запоріжжі включає і вартість матеріалу, і плату за роботу.

Ми пропонуємо цілком лояльні ціни: 750 грн / м2 при укладанні плитки і 300 грн. за один погонний метр при установці бордюру.

Наші фахівці виконують свою роботу акуратно і скрупульозно - перш ніж укласти плитку, вони обов'язково розрівнюють поверхню ділянки піском з цементом марки 500. Завдяки цьому могила близької для вас людини буде виглядати доглянуто протягом багатьох років. До речі, в наші послуги входить ще й укладання бордюру.

Приклади наших робіт