ЛКП "Муніципальна Обрядова Служба"

Про нас

Львівське комунальне підприємство “Муніципальна обрядова служба” створене Львівською міською радою рішенням виконкому (link) Львівської міської ради депутатів трудящих від 03.04.1969 за № 132 , перейменоване Ухвалою ЛМР від 17 лютого 2022 року за № 2005 й підпорядковане Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, що є представником Власника територіальної громади м. Львова і є органом, до сфери управління якого входить підприємство.

У своїй діяльності Підприємство керується Господарським та Цивільним кодексами України, Законами України “Про зовнішньоекономічну діяльність”, “Про місцеве самоврядування в Україні”, “Про поховання та похоронну справу” і іншими законодавчими актами, а також Статутом підприємства.

Керуючись Законами України «Про поховання та похоронну справу», «Про місцеве самоврядування в Україні» та згідно рішення Львівської міської ради No 110 від 26.02.2021 Про організацію та проведення поховань померлих мешканців територіальних громад, які увійшли до Львівської міської територіальної громади, з метою надання мешканцям гарантованих державою послуг у галузі поховання, виконавчий комітет Львівської міської ради уповноважив: 

ЛКП «Муніципальна обрядова служба» надавати ритуальні послуги з організації та проведення поховань у наступних населених пунктах:

м. Львів, м. Винники, м. Дубляни, смт. Брюховичі, смт. Рудно, с. Великі Грибовичі, с. Малі Грибовичі, с. Ситихів, с. Воля Гамулецька, с. Гряда, с. Завадів, с. Зарудці, с. Зашків, с. Збиранка, с. Лисиничі, с. Малехів, с. Малі Підліски, с. Підбірці, с. Підрясне, с. Рясне-Руське

КЕРІВНИЦТВО

Директор

Путря Максим Михайлович

Заступник директора з виробничих питань

Нещадим Віталій Юрійович