ЛКП "Муніципальна Обрядова Служба"

Оформлення та організація похорон – Достойне прощання з близькими

Організація похорону – безсумнівно один із найважливіших етапів прощання та поховання померлих людей, який завжди важко пережити. Через напружений емоційний стан, займатись вирішенням організаційних моментів та оформленням необхідних документів вкрай складно. Тим більше це особливий ритуал і близькі люди бажають провести  померлого в останню путь якнайкраще.

ЛКП “Муніципальна обрядова служба” понад 40 років надає повний комплекс ритуальних послуг, тож наші досвідчені фахівці нададуть необхідну підтримку у скрутну хвилину та візьмуть на себе всі організаційні питання, щоб родичі могли спокійно попрощатися з близькою людиною. Ритуальні послуги, що надаються нашим підприємством, базуються на індивідуальному підході до кожного клієнта, уважному ставленні до деталей, а також на доступну цінову політику.

Все, що потрібно від Вас – замовити організацію похорону у Львові або Львівській територіальній громаді через сайт або за номером телефону. Після цього наш співробітник роз’яснить всі моменти, пов’язані з похороном і негайно приступить до організації заходу. Ми гарантуємо своїм клієнтам висококваліфіковане виконання незалежно від вартості заходу.

Ми пропонуємо:

Часті питання (FAQ)

Хто може організовувати похорон?

Згідно Закону України усі громадяни мають право на поховання їхнього тіла та волевиявлення про належне ставлення до тіла після смерті. Поховання померлого покладається на виконавця волевиявлення померлого. Якщо у волевиявленні померлого немає вказівки на виконання волевиявлення чи в разі відмови виконавця від виконання волевиявлення померлого поховання померлого здійснюється чоловіком (дружиною), батьками (усиновителями), дітьми, сестрою, братом, дідом або бабою, онуком (правнуком), іншою особою, яка зобов’язалася поховати померлого.

Які документи потрібні для організації похорону?

Згідно Закону України для того, щоб організація похорону у Львові та Львівській територіальній громаді стала можливою потрібно надати певний пакет документів:

  • лікарське свідоцтво про смерть - видається закладом охорони здоров’я;
  • свідоцтво про смерть - та довідка про смерть - відділом державної реєстрації актів цивільного стану, виконавчим органом сільських, селищних, міських (крім міст обласного значення) рад, консульською установою чи дипломатичним представництвом України
Які документи потрібні для організації підпоховання?

Згідно Ухвали ЛМР від 17.02.2022 №2015

підпоховання у межах родинного поховання здійснюється з дозволу Ритуальної служби на підставі:

  • заяви користувача місця поховання;
  • оригіналу свідоцтва про смерть померлого;
  • оригіналу свідоцтва про поховання раніше похованих;
  • документів, що підтверджують родинні стосунки.
Де можна отримати свідоцтво про смерть?

Ми подбали про Ваш комфорт, тож свідоцтво про смерть можна отримати у ДРАЦСі за адресою: м.Львів, вул. К.Левицького, 94 у тій самій будівлі, де розташовано наше підприємство. Поки триватиме оформлення свідоцтва, наші фахівці допоможуть обрати необхідну ритуальну атрибутику, замовити транспорт та подбати про благоустрій місця поховання.

 

Також, з літа 2023 року функціонує Центр оформлення поховань, що розташований на Голосківському кладовищі за адресою: м. Львів, вул. Миколайчука, 42. У даному Центрі можна комплексно оформити свідоцтво про смерть та свідоцтво про поховання без візиту в головний офіс.