ЛКП "Муніципальна Обрядова Служба"

Прибирання Могил – Спільна Турбота та Гідність в Пам'ять

Догляд за місцем поховання справа не з легких. Адже потребує докладання значних зусиль та регулярності. На жаль, не кожен може часто приїжджати до місця пам’яті, щоб помити надгробки та огорожу, прибрати опале листя та вирвати бур’яни. Причини різні – відстань, зайнятість на роботі та інше. А у зв’язку з війною - значна кількість людей вимушено переїхала закордон у більш безпечні місця. В такому випадку місце поховання близької людини залишається зовсім без догляду.

Зазвичай для прибирання необхідно виділити цілий день. Нерідко доводиться залучати близьких для допомоги, адже об’єм робіт справді великий. Що варто казати про обладнання та миючі засоби, не завжди вдається передбачити що знадобиться, а доставити все - немає змоги. 

Наше підприємство пропонує Вам допомогу справжніх професіоналів, які готові надати послуги найвищої якості з численними перевагами

До будь-якого замовлення ми підходимо індивідуально, ретельно підбираємо необхідне обладнання та складаємо план прибирання. Ми працюємо швидко та якісно. Всі наші співробітники висококваліфіковані та пройшли відповідне навчання. Ви будете задоволені результатом, а ще приємно вражені, що дану послугу можна замовити дистанційно! Для цього достатньо витратити 5 хв, зателефонувавши за номером телефону нижче та оформити послугу. Після виконання ми надсилаємо фотозвіт на вказаний вами номер телефону.

Часті питання (FAQ)

Умови надання послуги

Послуга з догляду за могилою у Львові та Львівській територіальній громаді є одноразовою, та надається на ділянці, визначеній замовником. Проведення послуги можна замовити до певної дати (наприклад, до річниці смерті).

Як замовити послугу

ОНЛАЙН

 Для цього:

- зателефонуйте за номером телефону;

- надайте відомості про місце поховання;

- погодьте обсяг необхідних робіт;

- оплатіть послугу;

- отримайте договір замовлення на електронну пошту.

ОФЛАЙН

Безпосередньо зверніться до відділу ритуальної служби ЛКП “Муніципальна обрядова служба” за адресою: м. Львів, вул. К. Левицького, 94

або 

Замовте послугу в Центрі оформлення поховань, який розташований на Голосківському кладовищі за адресою: м. Львів, вул. Миколайчука, 42

Яка вартість послуги

Вартість догляду за могилою розраховується індивідуально, адже  безпосередньо залежить від обсягу виконуваних робіт, площі самої могили та прилеглої ділянки.

Набір послуг з догляду за місцем поховання
 • Прибирання сміття та зайвих рослин;
 • Вирівнювання ділянки;
 • Посадка декоративних рослин, розбивка газону та догляд за ними;
 • Прибирання та фарбування огорожі;
 • Обробка огорож з каменю та надгробку спеціальними засобами та захисними засобами;
 • Прибирання листя та снігу;
 • Заміна старих штучних квітів на нові;
 • Організація місця пам’яті до певної дати;
 • Ландшафтні роботи;
 • Оновлення фотокартки на пам’ятнику;
 • Запалювання свічок.
Правила догляду за могилами

Догляд за могилою можна розділити на два етапи – до встановлення надгробка та після цього. Деякі родичі поспішають швидше замовити та поставити меморіал, це можна зробити, але не рекомендується. Краще дати землі осісти та після року з моменту похорону встановити пам’ятник.

Поки земля приходитиме в належний стан, може знадобитися досипати пісок. Краще використати садову суміш. Часто крім цього висаджують живі квіти – крокуси, ромашки, нарциси та інші. З ними місце поховання виглядає доглянутим, а також у процесі не з’явиться бур’ян. Проте приїжджати до місця пам’яті потрібно регулярно, щоб прибирати траву, опале листя, випадкове сміття.

Якщо могила облагороджена огорожею, за нею також потрібен догляд. Не забувайте весною оновити фарбу. Також слідкуйте за станом фотографії на пам’ятнику та час від часу мийте надгробки спеціальними засобами на основі воску. Вони допоможуть продовжити життя каменю, захистять його від опадів та сонячних променів. При цьому під час догляду за пам’ятником на могилі не можна наносити захисні засоби на малюнки надгробка, високий ризик їх зіпсувати. Гравіювання почистьте простою водою, спочатку зображення потемніє, але потім повернеться колишній колір.

Фото до/після догляду за місцем поховання