Новини
Photos from Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР's post ... Побачити більшеДивіться менше
Напередодні зелених свят на кладовищах Львівщини наші працівники здійснюють обкос головних доріг та доріжок вздовж полів. А також проводиться забір та ліквідація стихійних звалищ сміття. Працівники комунального підприємства радять відвідувачам дбати про екологію та надавати перевагу сухоцвітам або живим квітам замість пластикових виробів.
А також зауважують, що в літній період слід з обережністю ставитись до встановлення лампадок та поминальних свічок. Адже під дією вітру вони можуть перекинутись та призвести до виникнення пожежі на території кладовища.
Крім того, працівниками ЛКП в рамках утримання місць поховань видатних діячів науки, політики та культури проводиться очистка від опалого листя, сміття, обкос території та за необхідності інші заходи.
Детальніше про послуги індивідуального прибирання читайте на сайті: obryad.lviv.ua/prybyrannya-mogyl/
... Побачити більшеДивіться менше
У цей світлий день щиро вітаємо усіх зі святом Христового Воскресіння! Нехай у Ваших серцях панують лише добрі помисли, в оселі - затишок і добробут, а у Вас та близьких - міцне здоров'я і радість у душі. Світле свято Великдень - день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тож не переставаймо вірити у наших захисників та продовжуємо робити усе, щоб в нашій країні панував мир та благоденство 🇺🇦
☝️Оскільки у поминальні дні багато людей відвідуватимуть могили померлих родичів, друзів та близьких людей. Принагідно нагадуємо Вам прості правила відвідування кладовищ:
🔹утримайтесь від пластикових квітів, надайте перевагу букетам з живих або сухих квітів;
🔹надайте перевагу лампадкам зі скла, намагайтесь не використовувати ті, що виготовлені з пластику;
🔹надійно встановлюйте запалену лампадку аби уникнути ймовірності виникнення пожежі;
🔹закликаємо не залишати велику кількість їжі на могилах, щоб уникнути псування могил дикими тваринами;
🔹викидайте сміття у смітники або на спеціально облаштовані майданчики, які позначені табличками.
... Побачити більшеДивіться менше
Photos from Департамент житлового господарства та інфраструктури ЛМР's post ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
Напередодні зелених свят на кладовищах Львівщини наші працівники здійснюють обкос головних доріг та доріжок вздовж полів. А також проводиться забір та ліквідація стихійних звалищ сміття. Працівники комунального підприємства радять відвідувачам дбати про екологію та надавати перевагу сухоцвітам або живим квітам замість пластикових виробів.
А також зауважують, що в літній період слід з обережністю ставитись до встановлення лампадок та поминальних свічок. Адже під дією вітру вони можуть перекинутись та призвести до виникнення пожежі на території кладовища.
Крім того, працівниками ЛКП в рамках утримання місць поховань видатних діячів науки, політики та культури проводиться очистка від опалого листя, сміття, обкос території та за необхідності інші заходи.
Детальніше про послуги індивідуального прибирання читайте на сайті: obryad.lviv.ua/prybyrannya-mogyl/ ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
У цей світлий день щиро вітаємо усіх зі святом Христового Воскресіння! Нехай у Ваших серцях панують лише добрі помисли, в оселі - затишок і добробут, а у Вас та близьких - міцне здоров'я і радість у душі. Світле свято Великдень - день, коли, здавалося б, неможливе може стати дійсністю, тож не переставаймо вірити у наших захисників та продовжуємо робити усе, щоб в нашій країні панував мир та благоденство 🇺🇦
☝️Оскільки у поминальні дні багато людей відвідуватимуть могили померлих родичів, друзів та близьких людей. Принагідно нагадуємо Вам прості правила відвідування кладовищ:
🔹утримайтесь від пластикових квітів, надайте перевагу букетам з живих або сухих квітів;
🔹надайте перевагу лампадкам зі скла, намагайтесь не використовувати ті, що виготовлені з пластику;
🔹надійно встановлюйте запалену лампадку аби уникнути ймовірності виникнення пожежі;
🔹закликаємо не залишати велику кількість їжі на могилах, щоб уникнути псування могил дикими тваринами;
🔹викидайте сміття у смітники або на спеціально облаштовані майданчики, які позначені табличками. ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
На Великодні свята до міських кладовищ курсуватиме більше транспорту ... Побачити більшеДивіться менше
На Великодні свята до міських кладовищ курсуватиме більше транспорту
city-adm.lviv.ua
На Великодні свята до міських кладовищ курсуватиме більше транспортуComment on Facebook
На Янівському цвинтарі проведено ремонтні роботи пам’ятнику на могилі 26 дітей, які були закатовані комуністичним режимом в тюрмах Львова у 1949-1951 роках. Крім того, проведено сезонне прибирання на інших місцях поховання відомих діячів політики, науки та культури. Зокрема, на могилі Ольги Басараб та Богдана-Ігора Антонича.
ℹ️ Історична довідка:
На місці меморіалу спочивають діти віком від одного дня до трьох років, також у братській могилі поховані двоє неповнолітніх, 15 і 17 років. На Янівський цвинтар їх привозили таємно і вночі з Замарстинівської в’язниці і «Бригідок». Це були діти матерів, які перебували під слідством чи були замучені НКВС. Комуністична влада намагалась вибити якомога більше інформації від жінок, вбиваючи їхніх малюків, народжених у в’язниці або ж арештованих із мамами. ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
Раді долучитись до добрих справ та збереження пам'яті про відомих осіб
Завдяки спільним зусиллям було відремонтовано могилу головного пивовара та директора Львівської акціонерної спілки броварів Людвіка Шішки (1854-1930) та його дружини Марії (1874-1927) 🪦 ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
На кладовищах Львова та громади розпочалась підготовка до великодніх свят та масових відвідувань місць поховань
🔹З цією метою працівники ЛКП “Муніципальна обрядова служба” збільшують інтенсивність прибирання територій кладовищ, ліквідовують утворені стихійні звалища сміття з ритуальними атрибутами, проводять обкос доріг та доріжок, а також зрізку аварійних дерев, кущів та самосіву.
Крім того, на кладовищах облаштовуються спеціальні майданчики для сміття 🚮 і ми наполегливо закликаємо відвідувачів викидати відходи саме у сміттєві баки 🗑. Наголошуємо, що кладовище - не сміттєзвалище ❗️ Тож, дотримуйтесь правил відвідування та дбайливо ставтесь до навколишнього середовища 🌳
☝️Також нагадуємо, що напередодні поминальних днів ви маєте можливість замовити послугу з індивідуального прибирання місця поховання близької людини. ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
Доброго дня, підкажіть куди звертатись. Могила бабусі на Янівському цвинтарі, позаду могили вже роками стихійне звалище прямо на могилах. Вже самі прибирали, а там знову сміття і то дуже багато - вінки, гілки дерев тощо. Сил нема, готова йти хоч до журналістів та мера аби це вирішили
На Янівському цвинтарі триває весняне прибирання могил видатних українців 🇺🇦
🔹Сьогодні працівниками цвинтаря було проведено прибирання могили Модеста Сосенка - видатного художника-монументаліста, який був новатором у спробах синтезувати візантійські традиції малярства та сучасні мистецькі досягнення.
☝️У 1905 році роботи митця було обрано для Всеукраїнської виставки, організованої Товариством прихильників української літератури, науки і штуки. На жаль, більшість із них втрачені.
Також, ще один приклад роботи Модеста Сосенко можна побачити у церкві в Славському ⛪️ Адже саме Модест у 1909 році розпочав працю над оздобленням споруди 👨🎨 А його помічником був тодішній студент Краківської академії мистецтв Юліан Буцманюк.
Більше робіт митця можна побачити за посиланням↘
art.lviv-online.com/modest-sosenko/ ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook
На Голосківському кладовищі тривають роботи по благоустрою території 🚜👷♂️🌳
🔸Окрім очистки доріг та доріжок від бруду та листя, ліквідації стихійних звалищ сміття та очистки території від самосіву. ЛКП “Муніципальна обрядова служба” докладає зусиль аби облаштувати під'їздні дороги й створити комфортні умови для доїзду до місць поховань як відвідувачам, так і ритуальному транспорту для проведення церемонії поховання.
☝️Для виконання цих робіт було залучено спеціальну техніку з метою розрівнювання верхнього шару ґрунту. А вже після на підготовлену ділянку землі вмощуються бетонні плити.
✅Ділимось з вами проміжним результатом, адже роботи ще тривають. ... Побачити більшеДивіться менше
Comment on Facebook