Про ЛКП “ВРК обрядових послуг”

Львівське комунальне підприємство (далі ЛКП) “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг” займається організацією поховань, наданням населенню обрядових послуг, торгівлею товарами ритуального призначення, утриманням міських кладовищ тощо.

ЛКП “Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг” – це єдина міська ритуальна служба, що створена Львівською міською радою за рішенням виконкому депутатів трудящих від 03.04.1969р. за № 132, перейменована розпорядженням міського голови від 31.08.2001р. за № 329 та підпорядкована Департаменту житлового господарства та інфраструктури Львівської міської ради, що є представником власника – територіальної громади м. Львова і органом до сфери управління якого входить комунальне підприємство.

ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» діє на підставі статуту та у своїй діяльності керується Конституцією України, Господарським та Цивільним кодексами України, законами України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про поховання та похоронну справу» та іншим діючим законодавством України.

Основним предметом діяльності нашого підприємства є організація поховання померлих та надання ритуальних послуг відповідно до закону України «Про поховання та похоронну справу». В рамках предмету діяльності підприємство здійснює:

  • надання послуг населенню по догляду за могилами;
  • забезпечення функціонування місць поховання;
  • утримання та благоустрій міських кладовищ;
  • які передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг затверджених наказом Державного комітету України з питань житлово-комунального господарства 19.11.2003 № 193 “Про затвердження нормативно-правових актів щодо реалізації Закону України “Про поховання та похоронну справу”;
  • надання ритуальних послуг, які не передбачені необхідним мінімальним переліком окремих видів ритуальних послуг;
  • реалізація предметів ритуальної належності.

Викликати агента ритуальної служби ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» обрядових послуг за тел. 275-34-05 для оформлення договору-замовлення на надання ритуальних послуг та організацію похорону або звернутися в ритуально службу на вул. К. Левицького, 96 і там особисто оформити замовлення на організацію поховання.