НАМОГИЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ

З МЕТАЛУ ТА ДЕРЕВА

Довговічні надгробні конструкції з металу та модрини .
Надійно висушена дошка оброблена лаком-антисептиком. Шипоподібна мембрана з внутрішньої сторони надгробка захищає деревину від контакту з землею. Металеві деталі оцинковані, пофарбовані полімерною фарбою.
Термін придатності більше 15 років.
Колір дерева : натуральний.
Колір металу: графітний.

ВАРТІСТЬ НАМОГИЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

НАМОГИЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ ОДИНАРНІ

h - 20см- 2600 грн
h - 30см модульний- 4200 грн
h- 40см з чорною рамою- 5600 грн

НАМОГИЛЬНІ КОНСТРУКЦІЇ ПОДВІЙНІ

h 20см- 3500грн
h 30см модульний - 4800 грн
h 40см з рамою 6800 грнХАРАКТЕРИСТИКИ НАМОГИЛЬНИХ КОНСТРУКЦІЙ

  • Висушена модринова дошка має товщину 29мм, вологість становить 16-18 %, відповідає першому сорту, оброблена від гниття стійкими до ультрафіолетового впливу розчинами-лаками шведського виробництва.
  • Металеві частини виготовлені зі стальних листів товщиною 2мм, забезпечені від ржавіння цинковим покривом, пофарбовані полімерною фарбою і висушені при температурі 200 грд.
  • Шипоподібна мембрана захищає деревину від контакту зі землею, дає змогу деревині ,, дихати'', є довговічною.
  • З’єднання здійснюються болтами та гайками з цинковим покривом М6-М8мм в залежності від моделі та від потреб навантаження.

Замовте дзвінок і ми зателефонуємо

Вам протягом 5 хвилин!

Часті питання

Чи потрібно мені бути присутнім під час встановлення намогильної конструкції чи благоустрою могили?

Присутність замовника під час прибирання не обов'язково (на Ваш розсуд). Достатньо надати доступ до об'єкта. Далі ви можете спокійно займатися своїми справами. Ми зв'яжемося з вами перед закінченням робіт. Ви приїдете та розрахуєтеся після прийому роботи.

Що мені необхідно надати Вашим співробітникам для прибирання могили?

Вам нічого не потрібно надавати нам для проведення прибирання. Усе необхідне ми привеземо з собою (техніка, хімія та інвентар для прибирання, драбини і т.д.).

Скільки за часом займає прибирання могили?

Усе залежить від обраного набору послуг і квадратури об'єкта. У середньому прибирання об'єкта займає від 4 до 10 годин. Для більш точної інформації зв'яжіться з оператором або заповніть форму заявки нижче.

Чи можливо зробити все "дистанційно"?

Так, залишайте Заявку, з Вами зв'яжеться оператор, працівник ЛКП зробить вихід на могилу, проведе з Вами відео-зв'язок для з'ясування деталей прибирання/монтажу намогильної конструкції, Ви зможете оплатити через додаток ПриватБанку