Реєстрація поховань померлих. Книга реєстрації поховань померлих.

Кожне поховання та перепоховання померлих у м. Львові реєструється ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг» в Книзі реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян. Форма книги передбачена в додатку 1 до п.2.11 Порядку утримання кладовищ та інших місць поховань, затверджених наказом Держжитлокомунгоспу України від 19.11.2003р № 193.

Запис до Книги реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян здійснюється в алфавітному порядку, за роками, у цілому по кладовищу чи, де це необхідно, окремо за кожним сектором. Усі графи Книги реєстрації в обо’вязковому порядку заповнюються чорним або фіолетовим чорнилом.

Реєстрація поховань та перепоховань померлих громадян у м.Львові здійснюється на Янівському, Сихівському, Голосківському кладовищі, де зберігаються Книги реєстрації. Після заповнення, Книги реєстрації поховань та перепоховань померлих громадян передаються з кладовищ м.Львова в архів адміністрації ЛКП «Виробничо-реставраційний комбінат обрядових послуг», за адресою: м.Львів, вул.К.Левицького,94.