МУНІЦИПАЛЬНА ОБРЯДОВА СЛУЖБА

  • якісне прибирання могил на кладовищах,
  • компетентна допомога в підборі необхідних матеріалів і комплектуючих для проведення ремонтних робіт;
  • повний і детальний звіт про виконану роботу для ознайомлення з результатами і впевненості в якості послуг по догляду за могилами;
  • сердечне людське ставлення, далеке від цинізму і байдужості некомпетентних фахівців.

БЛАГОУСТРІЙ

МИ НАДАЄМО ПОСЛУГИ:

Довірте нам турботу про пам'ять близьких! Якщо у вас з якихось причин немає можливості підтримувати чистоту і порядок поховання, ми прийдемо вам на допомогу. Розуміючи, яке значення має така робота, ми ставимося до неї з усією відповідальністю. Ви можете звернутися за разової послугою або замовити догляд протягом довгого часу — року і більше.

Прибирання території


Мийка надгробної плити, пам’ятника


Фарбування металевої огорожі, хреста


Підсипання родючого грунту на місця поховання


Встановлення тимчасової огорожі до встановлення памятника

Покладання букетів, кошиків, вінків з штучних квітів у вказану вами дату

Розчищення снігу

Декоративне оформлення могил крихтою (щебінь, галька).

Втрата рідної, коханої людини – це непоправно, це біль і горе, яке залишається з нами на все життя. Все життя ти пам'ятаєш якою була ця людина: її звички, улюблені страви, пісні і книжки, одяг, зачіску, її слова, жести, міміку, її запах, погляд, посмішку, її голос ... Втрата близьких щось таке змінює в нас назавжди, що ми вже ніколи не можемо стати колишніми. Пам'ять — це унікальна властивість людини. Адже тільки пам'ять дає можливість зберігати все найкраще на час, більший, ніж одне людське життя.
Ми хочемо вам допомогти зберегти пам'ять про тих, найкращих людей, якими ви дорожите, але яких вже немає поруч. Ми допоможемо в благоустрою та догляді за могилами рідних і близьких вам людей — тих, хто покинули цей світ, але назавжди залишились живими в ваших люблячих серцях.
Не витрачайте свій час на те, про що можемо потурбуватись ми! Прийшовши на могилу близької людини хочеться віддати шану та помолитись, але всі ми заклопотані і природа робить своє, ростуть бур'яни та опадає листя й замість молитви ми закочуємо рукави та стаємо до прибирання! Але наша справа доглянути могилу та підтримувати чистоту аби ви могли прийти в будь-який час та не витрачати зусилля на прибирання!
Вкрай неприємно, коли місце поховання виглядає неакуратно. Складається враження, що про покійного забули. Особливо контрастно це на тлі прибраних сусідніх могил. Але не у всіх є можливість регулярно доглядати за могилою. Багато людей змушені їхати в інші країни і міста - хтось на заробітки, хтось на постійне місце проживання. Як бути в такому випадку? Ми готові виконати весь спектр робіт по догляду за могилою і територією навколо.

ЗАМОВИТИ БЛАГОУСТРІЙ МОГИЛИ

Залишайте Заявку, отримайте консультацію та вартість благоустрою

Часті питання

Чи потрібно мені бути присутнім під час встановлення надмогильної конструкції чи благоустрою могили?

Присутність замовника під час прибирання не обов'язково (на Ваш розсуд). Достатньо надати доступ до об'єкта. Далі ви можете спокійно займатися своїми справами. Ми зв'яжемося з вами перед закінченням робіт. Ви приїдете та розрахуєтеся після прийому роботи.

Що мені необхідно надати Вашим співробітникам для прибирання могили?

Вам нічого не потрібно надавати нам для проведення прибирання. Усе необхідне ми привеземо з собою (техніка, хімія та інвентар для прибирання, драбини і т.д.).

Скільки за часом займає прибирання могили?

Усе залежить від обраного набору послуг і квадратури об'єкта. У середньому прибирання об'єкта займає від 4 до 10 годин. Для більш точної інформації зв'яжіться з оператором або заповніть форму заявки нижче.

Чи можливо зробити все "дистанційно"?

Так, залишайте Заявку, з Вавим зв'яжетьсям оператор, працівник ЛКП зробить вихід на могилу, проведе з Вами відео-зв'язок для з'ясування деталей прибирання/монтажу надмогильної конструкції Ви зможете оплатити через додаток ПриватБанку